f2ms

HİZMETLERİMİZ

Mimarlık

F2MS, hızla değişmekte olan modern hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mimari çözümler üretir. İyi bir tasarımın, algıları etkilediği düşüncesi ile her projeyi kalite ve özenle uygular. Modern ve kreatif bir yaklaşımı esas alarak, farklı materyallerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar. Genel olarak çalışma ve yaşam mekânları üzerinde uzmanlaşan F2MS, kentsel projelerden, bina, konut, iç mekan ve seramik tasarımına kadar geniş bir alanda faaliyet gösterir. Kullandığı malzemeler ve teknolojiler sayesinde, oluşabilecek problemleri en doğru çözüm ile aşmayı hedefler. Bu süreçte tüm projelere, profesyonel ekibi ile hizmet verir. Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan F2MS, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür.

İç Mimarlık

Kreatif bir yaklaşımı esas alarak, farklı materyallerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar. Genel olarak çalışma ve yaşam mekânları üzerinde uzmanlaşan F2MS, kentsel projelerden, bina, konut, iç mekan ve seramik tasarımına kadar geniş bir alanda faaliyet gösterir. Kullandığı malzemeler ve teknolojiler sayesinde, oluşabilecek problemleri en doğru çözüm ile aşmayı hedefler. Bu süreçte tüm projelere, profesyonel ekibi ile hizmet verir. Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan F2MS, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür.

Projelendirme

Projenin içeriği ve yapılması düşünülen uygulamanın niteliğine göre gerek kendi bünyemizde bulunan kadromuzla gerekse konusunda uzman ve deneyimli firmalar ve kurumlardan danışmanlık hizmetleri alımları yöntemiyle hayallerinizde kurguladığınız yapıları gerçeğe dönüştürüyoruz. Bunu yaparken yapıların kullanılabilirliğini, fonksiyonel yapısını ve en önemli çevre ile uyumlu olarak konumlandırılmasına özen gösteriyoruz. Hayallerinize ulaşmanız için, proje ve ya uygulama aşamasında sunacağımız öneri ve alternatiflerle sonucu kusursuz hale getirmeyi hedefliyoruz.

Seramik Tasarımı

Seramik (ya da keramik) yüksek ısıda pişirilmiş, topraktan yapılan vazo, çanak, çömlek gibi günlük işlerde kullanılan kapların genel ismidir. Bu kaplar, Türk tarihi içerisinde pek çok kullanım eşyası gibi şekil ve süslemeleriyle sanat değeri taşır hale gelmiştir. F2MS olarak seramiğin mimarlık ile gerçek uyumunu, kattığı değeri daha da detaylandırarak tüm tasarımlarımızda kullanıyoruz. Nitelikli bir seramik üretimin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanır. Bu yaklaşımı, kullanıcıya kaliteli bir mekân deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimser F2MS.